Strona Główna   Bilety Ryanair Rzeszów   Wypożyczalnia Samochodów   Apartament Rzeszów  
  
  Strona Główna
  Wypożyczalnia Samochodów
  Bilety Ryanair
  Parking na Lotnisku Rzeszów Jasionka
  Rzeszów Liverpool
  Lot Rzeszów Frankfurt
  Loty Rzeszów Londyn
  Przeloty Rzeszów Bristol
  Rzeszów - East Midlands
  Linie Lotnicze
  Transfer do Warszawy
  Noclegi Rzeszów
  Tanie Loty Rzeszów Jasionka
  Kontakt
 
 


Przeloty Lufthansa Rzeszów Frankfurt

Sprzedaż biletów lotniczych do Frankfurtu:

801 005 059
32 728 30 95

Nowe Połączenie Rzeszów - Frankfurt - Przeloty Bezpośrednie!!!

27 kwietnia 2009 linie lotnicze Lufthansa poinformowały że zostanie uruchomione nowe połączenie pomiędzy Rzeszowem a Frankfurtem. Rzeszów tym samym będzie już siódmym miastem w Polsce, z którego Lufthansa będzie oferować połączenia do Niemiec. Frankfurt jest wspaniałą bazą tranzytową do innych portów lotniczych w Europie. Przeloty z Rzeoszowa do Frankfurtu realizowane będą aż pięć razy w tygodniu samolotem typu CRJ 700, na którego pokładzie każdego dnia będzie mogło odlecieć 70 pasażerów. zeszów

Rejsy do Frankfurtu oraz powrotne z Frankfurtu do Rzeszowa będą się odbywać od poniedziałku do piątku, w następującym rozkładzie: Rzeszów 13:50 - Frankfurt 15:40, Frankfurt 11.30 - Rzeszów 13:15.

Pierwsze połączenie lotnicze pomiędzy Rzeszowem a Frankfurtem miało miejsce  28 kwietnia 2009 r. Jak powiedział Michał Marzec, Naczelny Dyrektor PPL „Uruchomienie przez Lufthansę regularnych rejsów do Frankfurtu to duży sukces zarządzanego przez PPL lotniska Rzeszów – Jasionka. Uruchomienie tego połączenia właśnie teraz, kiedy polski rynek lotniczy czasowo zwalnia, jest bardzo pozytywnym sygnałem. Świadczy o dużym potencjale regionu podkarpackiego”.